"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones
Çevirmen alımlarımız başlamıştır. Başvurularınızı "çevirmenlik" kısmından gönderebilirsiniz.
(Daha önceden başvurmuş olanların tekrar başvuru göndermeleri gerekmektedir.)

Game of Thrones tartışma forumu

yeni konu aç spin off

TheDarkness09 3 hafta önce

game of thronesun yan dizisi 2019 yılında başlanması bekleniyormuş çok iyi olacak bence ben açıkçası bir robertın isyanını isterim tabi başka bir konu işlemeyeceklerse :)

merveirii 3 hafta önce

başlığı görür görmez doğruluğunu google amcaya sordum şok oldum böyle böyle derken yaşlanınca bile yeni sezon bekleriz artık :D

merveirii 3 hafta önce

bide 5 ayrı yan dizi planı varmış her telden işlerler konuları

spin off'ta daha çok geçmiş anlatılacak. andallar ilk insanlar ve ormanın çocuklarının hikayesi anlatılacak. tam anlamıyla efsane olacak!

tateswifey 2 hafta önce

bilmeyenler icin not:

gencler martin, dizinin gecmis hakkinda olacagini soylemis. kit ve emilia oynamayacaklarini soylemisler. ayricia emilia, daenerys icin bambaska bir sov istemiyormus. her hafta yayinlacak bir dizidense iki bolumluk uzun bir dizi istiyorlarmis. Dunk & Egg romani hakkinda yapilmasi dusunuluyormus. Baska fikirleri de varmis dizi hakkinda mesela Aegon V, The Dance of the Dragons, The Blackfyre Rebellions, The Night's King, The Long Night,The Doom of Valyria / The Founding of Braavos, Young Varys, Bronn Free, The New World dusunuluyormus ama Robert's Rebellion olmayacakmis. cogunluk westeros'da gececekmis. buyuk ihtimal 2020'de yayina girecekmis.

henriques 3 gün önce

dance of the dragons görmek isteriz

yyarar 6 saat önce

Böyle Dorne da günlük yaşam, sorunlar, oradaki bölgesel taht mücadelesi, Oberyn in gençliği gibi şeyleri içeren bir spinoff çok sarar

konuya abone kullanıcılar 5